Şirketimiz Hakkında 

Enfal Oyuncak olarak 1996 yılından bu yana oyuncak sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz; oyuncak ithalatı, satışı ve üretimi yapmaya devam etmektedir. Şirket olarak yenilikçi vizyonumuzla birlikte yatırımlarımıza hız kesmeden devam ederek 2020 yılında “Oyuncakadasi.com” online alışveriş sitemiz ile siz değerli ailelerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Oyuncakadasi.com Hakkında

Oyuncakadasi.com olarak kaliteli ve güvenilir oyuncak fikri ile çıktığımız bu yolda anne & baba adayları, anneler, babalar, bebekler ve çocuklar için yeni bir dönem başlatıyoruz demiştik ve başlattık da…

İnternet alışverişinin güvenilir adresi olma misyonunu üstlenirken kendimizden emindik ve 2020 yılında kurulduğumuz günden bugüne kadar yaptıklarımızla siz değerli müşterilerimize de bunu kanıtlamış olduk. Yola çıktık diyoruz çünkü binlerce alışveriş sitelerinden farkımızı ortaya koyarken sizinle el ele yürümeyi hiç bırakmadık. Ünlü markaların özel ürünlerinin bulunduğu alışveriş sitemizde sizlere en iyiyi sunmaya çalışırken sizden de en olumlu dönüşleri almayı başardık. Ayrıcalıklı kampanyalarımızla herkesin istediği ürünlere sahip olmasını sağlarken ne annelerin ne de bebeklerin sağlığını göz ardı etmedik. Çünkü Oyuncakadasi.com olarak bu yola çıktığımızda amacımız en iyiyi en özel kişiye sunmak oldu. 365 gün alışveriş deneyimi sunan alışveriş sitemizde üyelerimiz yüzde 90’lara varan indirim fırsatlarından yararlanıyor ve yararlanmaya da devam edecek. Oyuncakadasi.com olarak günün 24 saati gönül rahatlığı ile bebeğiniz ve çocuğunuz için oyuncaktan tüm alışveriş ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Sizinle birlikte hep daha iyiye doğru yol alırken, bizlere güvendiğiniz için teşekkür ederiz.